Kurumsal
Hemera Entegre Tekstil ve Konfeksiyon Fabrikası 15000 m²  dönüm arazi üzerinde kurulu 8000 m² kapalı alanı ile 1000 kişilik personel istihdam kapasiteli olup,fizibilite ve proje mantığı olarak ülkemizin büyüme ve kalkınma stratejisine uygun ihracat ürünleri üretmek üzere kurulmuş uluslar arası ISO standartları üstünde teknik ve sosyal vasıflara sahip bütünleşmiş  bir hazır giyim fabrikasıdır. 

Üretim alanlarında kullanılan en son sistem ve teknoloji ile çevreye ve doğaya saygı ilkeleri çerçevesinde tüm üretimini gerçekleştirmektedir.

Kurulduğu yıl itibari ile etik ilkeleri prensip edinerek sürekli bağımsız denetim kuruluşlarınca denetlenmektedir, bu denetimler sonucunda SEDEX denetim raporunu ve bir çok uluslar arası sertifika alınmaya hak kazanmıştır.

Ayrıca Zara, Topshop, Calzedonia, Next Gerry weber ,Tesco,vb. birçok uluslararası markalarının onaylarına sahiptir.

ÇEVRE POLİTİKASI

"Doğaya saygı" ilkesinden hareketle bütün faaliyetlerimizin çevresel etkisini minimuma indirmeyi amaçlayan firmamızın yönetimi, çevreye zarar vermemek konusunda korumanın yollarını arayacaktır.

Kurduğumuz Çevre Yönetim Sistemini sürekli geliştirmek ve çevre kirliliğini önlemek amacıyla tüm çalışanlarımıza eğitim vermeyi, eğitimin sürekliliğini, yürürlükte bulunan çevreyle ilgili mevzuat ve idari düzenlemelere, kendiliğinden tabi olduğu diğer şartlara uymayı kabul ve taahhüt eder.

2017 YILI ÇEVRE HEDEFLERİ

  • Kuruluşumuzun çevresel etkilerini(katı, sıvı, gaz, gürültü) kontrol altında tutmayı,
  • Doğal kaynakların(Elektik, Su) tüketimini 2017 yılı ikinci altı ayına göre %5 oranında düşürmeyi,
  • Her atık grubu için ayrı çöp kutuları oluşturmak,
  • Yeni başlayacak olan projede, tehlikeli atık grubuna giren maddelerin(yağ, boya vb.) depolanması ile ilgili eğitim verilmesini,
  • Tehlikeli atık grubundaki maddelerin kaplarının kullanım sonrası geri iadesi için tedarikçilerle görüşülüp anlaşma yapılmasını,
  • Kişi başı ortalama yıllık en az 3 saat ÇYS eğitiminin gerçekleştirilmesini,
  • Acil durumlar için en az yılda 2 defa tatbikat eğitimi vermeyi,

SERTİFİKALARIMIZ

HEMERA

TEKNOLOJİ

HEMERA

ÜRETİM

HEMERA

PAZARLAMA